Structure Map (1.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Bundle
ur: بنڈل
