Structure Map (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fields
vi: Các trường

en: Basic Information
vi: Thông tin cơ bản

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
