Structure Sync (2.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Structure
eo: Strukturo
