Structure Sync (2.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Options
fi: Valinnat

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Taxonomies
fi: Luokittelut

en: Structure
fi: Rakenne

en: Custom blocks
fi: Kustomoidut lohkot
