Structure Sync (2.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Save
fr: Enregistrer

en: Menu links
fr: Liens de menu

en: Custom blocks
fr: Blocs personnalisés
