Structure Sync (2.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Structure
hr: Struktura
