Structure Sync (2.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Options
id: Opsi

en: Menu links
id: Tautan menu

en: Structure
id: Struktur
