Structure Sync (2.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Options
az: Seçimlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Structure
az: Struktur
