Structure Sync (2.0.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Blocks
bg: Блокове

en: Structure
bg: Структура
