Structure Sync (2.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Structure
cs: Struktura

en: Custom blocks
cs: Vlastní bloky
