Structure Sync (2.0.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Structure
lv: Uzbūve
