Structure Sync (2.0.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Blocks
bs: Blokovi
