Structure Sync (2.0.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Structure
ku: پێکهاتە
