Structure Sync (2.0.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Structure
ne: संरचना
