Structure Sync (2.0.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Options
tr: Seçenekler

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Menu links
tr: Menü bağlantıları

en: Structure
tr: Yapı

en: Custom blocks
tr: Özel bloklar
