Structure Sync (2.0.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Structure
fil: Pagkakayari
