Structure Sync (2.0.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Blocks
kk: Блоктар
