Structure Sync (2.0.7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: Blocks
ja: ブロック

en: Link options
ja: リンクのオプション

en: Menu links
ja: メニューリンク

en: Structure
ja: サイト構築

en: Custom blocks
ja: カスタムブロック
