Structure Sync (2.0.7) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Blocks
jv: Blok

en: Structure
jv: Struktur
