Structure Sync (2.0.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Link options
ps: تړونی غوراوي

en: Structure
ps: جوړښت
