Structure Sync (2.0.7) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு
