Structure Sync (2.0.8) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Structure
nn: Struktur
