Structure Sync (2.0.8) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Menu links
fa: واصلهای قائم

en: Structure
fa: ساختار
