Structure Sync (2.0.8) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Blocks
sv: Block

en: Link options
sv: Länkalternativ

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Structure
sv: Struktur

en: Custom blocks
sv: Anpassade block
