Structure Sync (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Structure
ca: Estructura

en: Custom blocks
ca: Blocs personalitzats
