Structure Sync (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Structure
cy: Strwythur
