Structure Sync (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Structure
gl: Estrutura
