Structure Sync (8.x-1.11) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Options
el: Επιλογές

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού

en: Structure
el: Δομή
