Structure Sync (8.x-1.14) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
