Structure Sync (8.x-1.14) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Structure
lt: Struktūra
