Structure Sync (8.x-1.14) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Options
uk: Опції

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Structure
uk: Структура

en: Custom blocks
uk: Власні блоки
