Structure Sync (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
