Structure Sync (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Options
mr: विकल्प

en: Structure
mr: आराखडा
