Structure Sync (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
