Structure Sync (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Menu links
vi: Các liên kết trên trình đơn

en: Structure
vi: Cấu trúc

en: Custom blocks
vi: Các khối tự tạo
