Structure Sync (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Structure
th: โครงสร้าง
