Structure Sync (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Structure
pl: Struktura

en: Custom blocks
pl: Własne bloki
