Structure Sync (8.x-1.16) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Structure
sl: Struktura
