Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Url
de: URL

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Id
de: Entitäts-ID

en: Route Name
de: Route-Name
