Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Url
ru: Url-адрес

en: Bundle
ru: Набор

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Route Name
ru: Название маршрута
