Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Response
cs: Odpověď

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: key
cs: klíč

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Key
cs: Klíč

en: Any
cs: Libovolný

en: Parameter
cs: Parametr

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
