Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Response
fa: پاسخ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Key
fa: کلید

en: Any
fa: هر

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Methods
fa: روش‌ها

en: Weight for @title
fa: وزن @title
