Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Response
ja: レスポンス

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: key
ja: キー

en: Regular expression
ja: 正規表現

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Key
ja: キー

en: Any
ja: いずれか

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Methods
ja: メソッド

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
