Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
