Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
