Student UIC (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: General
az: Əsas

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Pattern
az: Nümunə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Field types
az: Sahə növləri
