Student UIC (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: General
lv: Galvenie

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Pattern
lv: Modelis

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
