Student UIC (1.0.1-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Pattern
es: Patrón

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Minimum length
es: Longitud mínima

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: Field types
es: Tipos de campo
