Student UIC (1.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: General
gl: Xeral

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Pattern
gl: Patrón

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
