Student UIC (1.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: General
is: Almennt

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
